Galvamix PG.01

 

Vývoj

Vývoj konstrukce dávkovačů GALVAMIX je koncipován v souladu se současnými požadavky na dávkování sypkých pracích   prostředků. Dávkovač a jeho díly jsou projektovány s pomocí moderní výpočetní techniky a výkonných kreslících programů. Tyto postupy zajišťují reprodukovatelnost výroby s vysokou přesností a jsou zárukou kvalitní výroby.

Výroba
Dávkovače GALVAMIX jsou vyráběny z materiálu ocel nerez. Jsou odolné proti působení chemicky agresivního prostředí a tím jsou vytvořeny předpoklady pro dlouhou životnost. Většina dílů dávkovače je vyrobena na strojním zařízení, řízených výpočetní technikou. Vysoké nároky jsou kladeny na přesnost jednotlivých dílů a součástí. Proto jsou vyráběny na stroji, který laserovým paprskem vypaluje téměř všechny plechové komponenty dávkovače. Dávkovače GALVAMIX prošly několika vývojovými etapami.

Předchůdci současného dávkovače GALVAMIX PG.01 byly vyráběny pod obchodními značkami GALVAMIX SCH a GALVAMIX PG.
Dávkovač GALVAMIX PG.01 dávkuje sypký materiál na volumetrickém principu (množství za čas) dle Vašich požadavků, do max. výkonu 3000 g/min. Doporučený výkon 2000 g/min. Dávka sypkého materiálu se smíchá s vodou a vzniklý roztok je dopraven na Vámi určená místa. To vše hlídá a kontroluje průmyslový počítač, kterému jsou zadány příslušné programy dávkování.
Model GALVAMIX PG.01 je inovovaný typ dávkovače GALVAMIX PG. Tento nový dávkovač je konstrukčně upraven pro dávkování tekutých detergentů přímo do mixážního tubusu. Tím odpadají instalace rozvodů hadiček chemikálií po stroji. Na model GALVAMIX PG se musely montovat sady peristaltických čerpadel pro každý prací stroj. Na novém typu tento požadavek není. Pro model GALVAMIX PG.01 stačí jedna sada peristaltických čerpadel tekutých pomocných chemikálií pro více pracích strojů
K tomuto produktu je k dispozici katalog náhradních dílů (v anglickém jazyce).

 

Technické údaje

Výkon 0 až 3000 g/min
Spotřeba vody cca 27 l / min
Obsah zásobníku 150 l
Odchylka dávky do 2,5%
Příkon 1,5 kW
Napětí 230V, 50Hz
Krytí IP X4
Min. tlak vstupní vody 2,5 bar
Max. tlak vstupní vody 6 bar
Min. tlak vzduchu 4 bar